La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1257 Culés

36

Po tej fazie grupowej można wyciągnąć proste wnioski:
1.Zamiast łatwego turnieju zrobiła się zagmatwana matematyka
2. Kalkulacja powodują, że w połowie z meczów nic się nie dzieje...

Uważam więc, że rozszerzenie Euro było błędem.

1

@Pressinho Też mi się to nie podoba, za dużo jest meczów, których kompletnie się nie chce człowiekowi oglądać, w każdej grupie są ze dwa słabsze zespoły, do tego 2/3 drużyn wychodzą z grup. Zobaczymy, czy faza pucharowa będzie ciekawsza. Powinni jednak wrócić do poprzedniej formy. No i przynajmniej rozpiska 1/8 byłaby bardziej intuicyjna, a nie jakieś magiczne shennanigany :P

0

@Pressinho Przecież jak już to ogłosili, to wiadomo było że to niewypał.
Wystarczy jak każdy sobie porówna poziom i zaangażowanie z mundialu, a potem euro. Kto oglądał większość meczów z tych imprez to wie o co chodzi...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?