La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 796 Culés

6

Dzisiaj kibicuje Chorwatom. Jeśli przejdziemy Szwajcarów to wolałbym abyśmy zagrali w 1/4 z Chorwacją niż Hiszpanią.

konto usunięte

0

@DonAndresFCB Ja tam chcę Hiszpanię. Gramy autobus, a to na klepkę jest skuteczne.

1

@sewerynVeB I z Chorwacja i z Hiszpania bedzie niesamowicie ciezko,ale nie bedziemy bez szans :)

konto usunięte

1

@kuba1624 Ja póki co nie jestem przekonany co do formy Hiszpanii. Nie grali z drużyną na poziomie Niemiec, Francji czy Anglii tylko z Czechami i Turcją. Przeczuwam lepszą ekipę i od razu duże kłopoty.

0

@sewerynVeB Niemcy Francja czy Anglia tez nie grały z. Nikim wielim a grali dużo gorzej od Hiszpanii wiec taki argument można przyłożyć do każdej drużyny na tym turnieju :)

konto usunięte

0

@sewerynVeB Nie jest skuteczne, jeśli w tej klepce wszystko funkcjonuje więc przestać gadać głupoty.

konto usunięte

0

@DonAndresFCB Ja jestem prawie pewien, że Chorwacja nawet nie zremisuje tego meczu. Dlaczego? Paradoksalnie, lepiej opłaca się w grupie D zająć 3 miejsce i na 99% zagrać w 1/8 z Walią, niż zająć 2 i mierzyć się z Włochami.

1

@sewerynVeB dokladnie , dzisiaj zobaczymy , jaka na tle Chorwatow wypadna w tym meczu, to bedzie taki miernik jak nasz w meczu z Niemcami,

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?