La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

konto usunięte

9

Na Chorwacji nasza przygoda się zapewne skończy, ale i tak daleko zaszliśmy. Niestety z takim drewnem w ataku nie można liczyć na triumf w Euro, czy MŚ. Na plus na pewno Fabiański i ogólnie defensywa. Taki Shaqiri pokazał Milikowi i Lewemu jak się gra w ataku. Chłopak był dosłownie wszędzie, a jego bramka to majstersztyk. I pomyśleć, że niektórzy stawiają Lewego na równo z Suarezem. Wina leży też na pewno po stronie Nawałki. Chłop widzi, że Milik gra dno kolejny mecz z rzędu, a nie zdejmuje go nawet, gdy ten zwija się z bólu. Czy on z Lewym mają jakąś umowę, że ich nie można zdjąć z boiska? Niepojęte to jest dla mnie.

0

@LuisSalvano masz sporo racji,gra dla reprezentacji to tez JEDNA PROBA AKCJI 1 NA 1 i proby miniecia rywali i dobrego strzalu...., a co do konca t. wypowiedzi patrz, Ronaldo, patrz Messi-rozumiesz?

0

@LuisSalvano Miałem nadzieję,ze wpuści Stepinskiego w dogrywce Ale już nie ma co narzekać.Wazne że jesteśmy w 8 najlepszych drużyn Europy

konto usunięte

1

@poeticus3 No to też jest dla mnie niepojęte. I o ile Messi gra fenomenalnie, to taki CR trzymamy jest na boisku chyba za urodę. Nie wiem, co szkodziło Nawałce wpuścić Stępińskiego w dogrywce. Gorzej od Milika by na pewno nie zagrał.

0

@LuisSalvano Zastanówcie siè wszyscy co mówicie z czego Lewy ma strzelić bramkę w 4 meczach miał jedną sytuację jeśli jego nazywasz drewniakiem to Ty jesteś żelbeton!! Haruje jak wół. Tak sami Milik ok sytuacje marnuje ale to jest chłopak który ma 22 lata. Milik też się naharował dzisiaj to głównie on odciął Xhake od rozgrywania.

konto usunięte

1

@bodzio10 Ten Twój harujący wół nie trafił na początku meczu do pustej bramki.

Jak wół to harował Shaqiri, który był dosłownie wszędzie, oddawał groźne strzały, napędzał akcje i zdobył fenomenalnego gola. A nie Lewy, czy Milik, którzy od początku turnieju grają nędzę. W Walii taki Bale samemu potrafi sobie wykreować sytuacje i zdobyć gola.

Błaszczykowski miał dzisiaj swój dzień, gola zdobył, ale do wolnego oczywiście musiał podejść: "harujący jak wół" Milik. Broń ich dalej. Ja nadal uważam, że ofensywa u Polaków kuleje. Dobrze, że defensywa pokazuje wysoki poziom.

0

@LuisSalvano tobie i BODZIO 10 odpisuje.
taki zawodnik jak lewy , Suarez Messi, Ronaldo ma zrobic akcje, pojsc na przeboj przedryblowac 1 , 2 zawodnikow, oddac strzal, mocny celny, byc przebojowym , a Lewandowski kompletnie nic nie pokazal w tym meczu, tego oczekuje sie od topowego zawodnika, by zrobil roznice!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?