- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 690 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 690 Culés
1
Nie rozumiem tego cyrku ze Szczęsnym. To kibice Szwajcarii rzucali w nich butelkami i to on ich sprowokował, pijąc z jednej cz nich? Masakra,co się wyrabia... Że tak powiem, już nawet po jajkach nie można się podrapać,bo mają od razu wyciek śliny. A jeden z drugim, Ci "kulturalni kibice", dają wiochą aż głowa mała.
Co do rywala w ćwierćfinale, to szkoda mi Chorwatów. Od początku trzymałem kciuki za nich, za Włochów i za Polaków oczywiście, ale Portugalia to będzie dla nas łatwiejszy rywal. Warunek jest jednak taki,że Panowie z numerami 9 i 7 na plecach muszą zacząć strzelać.
To jest piękne. Polska utworzyła historyczny moment, zrobiła coś niesamowitego,a nam wszystkim ciągle jest mało... To tylko pokazuje jaki ta drużyna ma potencjał. Tak naprawdę nie widzę zdecydowanego faworyta w naszej drabince, przy którym Polacy mieliby mokro. Każdy jest do ogrania.