- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2141 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2141 Culés
2
Nie wiem dlaczego ale widok cieszącego się Sancheza i płaczącego Messiego zwiększa moją niechęć do Chilijczyka!! Wiem, że każdy by się na jego miejscu cieszył, w końcu wygrali ale... niesmak i niechęć mam.
11
@Fan1892 Miał płakać tylko dlatego, że grał kiedyś z Leo w drużynie? Proszę was, nie rozpamiętujcie tego bardziej niż Argentyńczycy, bo to już się chore robi powoli..
6
@Fan1892 No już bez przesady... Ludzie przecież on został MVP, wygrał drugi raz z rzędu CA i co miał się nie cieszyć bo Messi przegrał?
Ja rozumiem że nie wypada komuś śmiać się w twarz tylko trzeb podejść pocieszyć i w ogóle (podejrzewam że Alexis to zrobił w końcu z Leo zapewne dalej są kumplami) ale to co już piszesz jest naprawdę głupie. Nie obraź się ale Sanchez miał pewne prawo się cieszyć, a jeśli Messi byłby o to zły na niego to po prostu byłby idiotą.
0
@Stinger Napisałem "Wiem, że każdy by się na jego miejscu cieszył, w końcu wygrali ale.." i w pełni rozumiem Alexisa. Ale jak być może wiesz a może i nie wiesz jestem pewnie jednym z większych antyfanów talentu tego zawodnika. Stąd jego radość i smutek Messiego drugi raz z rzędu powoduje u mnie jeszcze większą niechęć do Alexisa.
0
@Fan1892 Masz dziwne podejście do sprawy. Ja też nie lubię Ronaldo i często irytuję mnie te jego cieszynki kiedy to cieszy się jakby sam wygrał mecz (np. po golu na 4-0 i o z karnego) ale kiedy cieszy się po triumfie w danych rozgrywkach to ma do tego prawo... Jakoś nigdy nie widziałem żeby Messi po zwycięstwie w finale LM usiadł i płakał razem z piłkarzami Juve czy wcześniej United.
0
@Stinger Nie umiem Ci tego prościej wyjaśnić. Nie chodzi o samą w Sobie radość Alexisa. Logiczne, że się cieszy i jego radość mi nie przeszkadza. Przeszkadza mi, że cieszy się akurat kosztem Messiego. Logiczne, że wygrał i się cieszy, zagrał dobrze i okej ale ta radość powoduje u mnie jeszcze większą antypatie. Po prostu wkurza mnie, że zawodnik którego nie lubię wygrał i to kosztem Messiego.