La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 627 Culés

1

Jaki bolesny ten poniedziałek, jeszcze u mnie leje cały dzień żeby było w nastroju; właściwie Argentyna przegrała, trudno, wiem, że Messi się podniesie i nawet kibicuje mu teraz jeszcze bardziej, ale strsznie denerwujący jest ten hejt zewsząd... już nawet nie mam pretensji do madrytystów, takie ich prawo, ale ludzie, którzy zawsze określali się jako neutrali, albo nawet troche za Barcą caly czas mi gadają "i co gdzie ten najlepszy piłkarz świata" boszz... tak jakby aby tylko cieszyć się czyjąś porażką, aby tylko udowodnić sobie, że powszechnie najlepsi nie są najlepsi bo popełniają błędy, jakim trzeba być zawistnym, niedowartościowanym i pozbawionym empatii, żeby tak mówić. W takich chwilach się ciesze, że jest ta strona...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?