- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1461 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1461 Culés
19
Pamiętam jak ta strona wyglądała tak: http://static.fcbarca.com/static/images/2006.png
Od tego momentu zaczynałem czytać tutaj oraz interesować się FC Barceloną,pierwszy mecz jaki zobaczyłem to finał z Arsenalem i wtedy zaczynałem częściej oglądać mecze Dumy Katalonii,ale już tak na maksa zajarałem się tym klubem i ich grą od 2008 czyli ery Guardioli, wtedy zaczęła się piękna historia,która trwa do teraz.. ;)))
19
@BarcaInfo Po dziesięciu latach fioletowa wygląda identycznie :D
7
@fc_barcelona_1899 Weź ten notatnik to zabytek :)))
1
@BarcaInfo Heh pamiętam wygląd strony wtedy. Niestety mało wtedy meczy oglądałem, bo net słaby i nie było tylu transmisji co teraz.
1
@Criss18Barca Dokładnie neta miałem jeszcze na kabel,a teraz co dzień się siedzi i ogląda mecze.:))
0
@BarcaInfo Również pamiętam :)
3
@BarcaInfo Pamiętam jak mecze przez internet nie były jeszcze takim rarytasem z Przyczyny internetu 256 kB, wtedy słuchałem transmisji radiowych na żywo z meczów:)
0
@nowota23 Słuchać nie słuchałem nie miałem takiej okazji :))
1
@BarcaInfo Jeden mecz z transmisji radiowy zapadł mi szczególnie w pamięci, kiedy młody 15 czy 16 letni Bojan strzelił bramę(albo dwie) w meczu,w spółce z Eto'o
0
@BarcaInfo Wtedy Atletico było 9. a obecnie doszli 2 razy do finału LM w ciągu 3 lat :) niesamowite :)
1
@Konias4318 Efekt: Diego Simeone :)) jak za nie wielką kasę zrobić coś z niczego:))
1
@Konias4318 wtedy Messi nie grał jeszcze w pierwszym składzie, a na pierwszym miejscu stał Ronaldinho :) pamiętam jakby to było dzisiaj, byłem wtedy w podstawówce i kolega mówił do mnie ' jest taki młody piłkarz w Barcelonie, Messi czy jakoś tak, może być bardzo dobry, szybki jest ' , a ja na to ' e tam, na pewno nie będzie lepszy od Ronaldinho, Roni jest najlepszy'. wszyscy wiemy jak skończyła się ta historia :)
0
@BarcaInfo Od tamtej pory coraz mniej ciekawych artykułów, felietonów i coraz więcej plotek bądź krótkich informacji, z których robi się newsa na kilkanaście zdań.
0
@nowota23 Pamiętam jak pierwszy raz byłem w Hiszpanii w 2007 roku i wtedy tak bardzo oczarowała mnie hiszpańska piłka, mimo że na topie były kluby z ligi angielskiej i Milan. To było coś pięknego :)