- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1113 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1113 Culés
51
Wypowiadal się teraz Fabiański, i on się obwinia o to że nie pomógł zespołowi w tych 2 seriach rzutów karnych, chłop się popłakal.. To nie jego wina, jest wielkim bramkarzem, i dziękuję za wszystko bravooo!!
1
@matesfcb93 Gdyby nie on, to Szwajcarzy odesłaliby nas z kwitkiem.
0
@MadafakinGuy Łukasz wielkim bramkarzem, między innymi dzięki niemu doszli tu gdzie doszli, piękny turniej, ale jak płakał to mnie aż w serduchu scisnelo...
0
@matesfcb93 Kurcze, naprawdę mi go szkoda, bardzo go lubię, jest moim ulubionym Polskim bramkarzem i jednym z ulubionych piłkarzy z naszego kraju i nie chciałabym, żeby teraz spłynęła na niego fala krytyki. I nawet jeśli słabo broni karne, to tak jak pisze MadafakinGuy nie gralibyśmy w tym meczu gdyby nie on, był fenomenalny.
0
@Eleri Jestem tego samego zdania. Szkoda mi go strasznie bo chłop chciał nam w karnych pomoc, obwinia siebie, ja go absolutnie nie obwinia i on siebie też nie powienien. Widać chłop ambitny, jedno jest pewne mamy genialnego Bramkarza na MŚ, mamy świetnych obrońców.