La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

konto usunięte

7

Na TVP 1 gadka o klubach i Tomaszewski o dziwo całkiem dobrze mówi, a co na to Rafał Patyra? Że wszystko się zmienia... niby jak?

Tak przypomnę dzisiejsze wyniki w eLE:
Slawija 1-0 Zagłębie
Skhendija 2-0 Cracovia

Także panie Patyra co się zmienia? Nic bo w piłce klubowej leją nas coraz słabsi... Reprezentacja wreszcie gra bardzo fajnie ale w piłce klubowej jest coraz gorzej, a Zagłębie i Cracovię już możemy pożegnać. Niech wracają na wakacje bo do ligi jeszcze trochę czasu.

3

@Stinger 100 lat za murzynami. Do czego dochodzi że Polskie kluby przegrywają z klubami o których pierwsze słysze

2

@Stinger Toż nawet drużyna z Gibraltaru wygrała swój mecz...

konto usunięte

0

@Stinger hahaha grubo widzę :DD Lubin może jeszcze odrobi ale Cracovia raczej już odpada...tylko liczyć na kadrę że pociśnie Rumunię i Danię w elMŚ

konto usunięte

0

@Krzysiek_FCB " Te kluby" też o nas prawdopodobnie pierwszy raz słyszą ;)

0

@Stinger Bo kadre mamy obsadzona pilkarzami, ktorzy maja jakies miedzynarodowe doswiadczenie. A kluby graja na swoim podworku, jada gdzies i nagle budzimy sie z reka w nocniku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?