- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1878 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1878 Culés
13
Artur Jędrzejczyk wrócił do Krasnodaru, a więc Legia szaleje na rynku transferowym wliczając "wymianę" trenera.
Myślę że o LM już możemy przestać marzyć. Znowu będziemy musieli zadowolić się LE ale zanim to to musimy liczyć że ten nowy trener będzie miał szczęścia w losowaniach bo na ten moment Legia nie ma mocniejszej kadry jak rok temu, a ich forma była delikatnie mówiąc słaba.
Jutro Zagłębie i Cracovia kończą swój udział w LE na ten sezon, a Legia póki co nie daje nadziei na fajny wynik... W Piasta nie wierzę. To będzie jeden z gorszych sezonów w polskiej piłce klubowej w europejskich pucharach. Niestety.
2
@Stinger Wszystko wyjdzie w praniu. O ile Legia jeszcze ma szansę na LE to Zagłębie,Cracovia i Piast są bez szans. Pierwsze dwie drużyny już w pierwszym meczu nic nie pokazały,a nawet jeśli przejdą dalej to wiemy z kim się mogą zmierzyć w II rundzie. Także trzeba liczyć na cud jakiś,bo tylko to nam pozostaje. Dla mnie na 90% już Cracovia jest odstrzelona, Zagłębie liczę że na własnym boisku wyrwie awans.
1
@Stinger Legia na pewno przejdzie Zrinjski Mostar w II rundzie bo Bośniacy są słabiutcy, ale w III rundzie już będą kłopoty no chyba że uda się trafić takie Dinamo Tbilisi. Cracovia już się skompromitowała w I rundzie, Zagłębie wątpię żeby odrobiło straty, a Goeteborg rozjedzie Piast.
0
@Katalonbar Perez posmaruje i trafia na Malmo :D
0
@Stinger a ja jako jeden powiem,że jestem pewny że Lubin jutro odrobi straty i przejdzie dalej,ale potem to już chyba lecą :)