La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1898 Culés

0

Wszyscy mówią że Barça powinna ściągnąć albo Vietto albo Correre ale ja sie tak zastanawiam, czemu nie Carrasco. Zawodnik umiejący grać 1 na 1, młody (znowu 22), cena mysle ze w granicach 40 mln no ale juz z doświadczeniem i jest w miarę regularny. Jeżeli by sie udało go wyciągnąć z Atleti to chyba by był jeden z najlepszych transferów tego lata

1

@Paziudzyn Mimo wszystko nam potrzebna jest 9. Ale ja jednak pokusiłbym się o sprowadzenie Lucasa Pereza z Deportivo. Może grać na wszystkich pozycjach w ataku i koszt max.15 milionów :) Ale jakby przyszedł Vietto, nie obrazilbym sie

0

@Paziudzyn 1. Carrasco nie jest typową "9"

2. Na pewno by sporo kosztowalł, a ciekawe czy Barca ma tyle kasy.

Mimo wszystko lubię jego styl gry.

konto usunięte

0

@patrykzmc2000 Messi gral na 9 i pewnie nie zapomniał jak to się robi tak więc jeśli Carrasco by przyszedł to Leo mógłby grać na 9 podczas nieobecności El Pistolero. Pytanie kogo Barca oczekuje czy silnej typowej 9 czy uniwersalnego zawodnika który daje więcej opcji w ataku i możliwość kombinacji.

konto usunięte

1

@ksobi Messi grał na fałszywej 9 i na pewno nie zapomniał jak się gra na tej pozycji, problem polega na tym że już cały świat wie jak się bronić przed tak grającą Barceloną.

konto usunięte

0

@InOut nikt nie wie jak bronić się przed Messim :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?