La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1017 Culés

1

Transferowa wojna Realu i Barcelony o transfer Andre Gomesa.Valencia nie zamierza sprzedawać zawodnika za mniej niż 65 mln euro.[AS]

2

@Gaucho Spoko, ok , nie ma problemu. 65milionów? Ok niech biorą może Pogbe by jeszcze wzięli :.D

konto usunięte

4

@Gaucho Przydal by sie nam taki lilkarz, ale nie za taka cene, jeszcze po takim Euro.

konto usunięte

1

@Bagsik84 Po co nam kolejny ofensywny pomocnik? Potrzebny nam rozgrywający, bo jego w kadrze nie mamy.

0

@Gaucho Kurde walczą, o jakiegoś Gomesa za 60 mln, a Mahrez się aż pali do gry, u nas. Ale przecież Mahrez nie pasuje, do nas profil zawodnika, jak to ten sam co Andre Gomes, tyle że Mahrez zjada Gomesa

konto usunięte

0

@N11 V Valencii gra jako rozgrywajacy. Wlasnie w Portugalii gral jako ofensywny i gral slabo.

konto usunięte

0

@Gaucho 6,5mln to max, co jest warty. Być ulubieńcem właściciela klubu, który Cię na chama pcha do składu i stracić miejsce w pierwszej 11 trzeba "umieć"....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?