La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 982 Culés

5

Ja uwazam, ze Lucho ma swietny pomysl na zespol. Na skrzydlach chyba jako zmiennika widzi Denisa, ew Turana (ktory jak nie wypali odejdzie w zimie) do tego w pomocy zmiennikami beda Rafinha, Gomes, Samper i obrone tez mamy zabezpieczona jak najbardziej. Pozbyc sie Adriano, Vermy, Montoi i Tello kupic jakas 9, Vietto czy po kosztach van Persiego i sklad mamy niebotyczny - z bardzo mocna lawka! Rewelacja. Dawno nie bylo tak ekscytujacego okienka. Mamy mlodych i perspektywicznych graczy.


1

@liberoFCB Ale i tak będą pisać,że pomocników mamy za dużo, nie czaje takich ludzi Lucho jest trenerem i widocznie ma już gotowy plan na przyszły sezon. Sam dobrze pamiętam komentarze w trakcie sezonu, że nasza ławka to dno z taką ławka nic nie zwojujemy , jak nasza ławka wygląda, itp, teraz ławka jest mega i dalej tępe komentarze...

0

@matesfcb93 No jest bardzo prosta rzecz. Zobaczmy na liczby naszych pomocnikow, kwestia goli i asyst. Mamy pomocnikow ale oni nie spelniaja swoich obowiazkow na 120%. I ja nie mowie aby odsunac Inieste, ale lata leca, Iniesta nie bedzie gral w kazdym ligowym meczu. Na najwazniejsze spotkania na Adresa liczyc musimy ale ze sredniakami La Liga wskakiwal bedzie Denis czy Gomes. Ten transfer to uzupelnienie pomocy, Lucho ch e miec konkurencyjny zespol z mocna lawka. Jeszcze tylko 9 i sklad mamy swietny.

0

@liberoFCB O to ja się zgadzam mądre słowa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?