- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1471 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1471 Culés
9
Bardzo smutna kartka z kalendarza :(
- O tym człowieku musimy zawsze pamiętać , każdy cule wie jak wiele mu zawdzięczamy.Dzięki za wszystko chłopie !
30 lipca 1930
umarł człowiek, któremu wszyscy sympatycy Blaugrany zawdzięczają istnienie tego hiszpańskiego giganta piłki nożnej. Joan Gamper odszedł ze świata żywych mając 52 lata.
2
@marcin000019 Dosc mlodo umarł. Był na coś chory?
5
@FCBMati10
Gamper zmarł 30 lipca 1930 roku. Na jego pogrzeb przyszły tłumy fanów Barcelony. W celu uczczenia jego pamięci, FC Barcelona przyznała mu na zawsze numer jego karty członkowskiej oraz utworzyła turniej nazwany jego imieniem
Nic o sposobie śmierci nie pisali
0
@DonAndresIniesta Dobra dzięki ;)
6
@FCBMati10 Popełnił samobójstwo.
0
@Nigaki Serio mówisz?
9
@FCBMati10 Nie wiem czemu miałabym z tego żartować :P Tak, serio mówię. Miał jakieś problemy osobiste i pieniężne, a jego prezydentura zakończyła się oskarżeniem o promowanie katalońskiego nacjonalizmu, bo kibice Barcy wygwizdali hymn Hiszpanii, a potem oklaskiwali God Save the Queen wykonywane przez brytyjskich żołnierzy. Zamknęli przez to ówczesny stadion Barcelony, Les Corts, na sześć miesięcy.
0
@Nigaki Dzieki za odpowiedz i sorry za oskarżenie, ale tutaj zdarzają się smieszki jakieś więc wolałem sie upewnic ;)
Jesli się powiesił to szkoda, ale może być dumny z tego co Barca osiągnęła ;)
Niech spoczywa w pokoju i wielkie dzięki za utworzenie najlepszego klubu na świecie i w historii :D