La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

konto usunięte

1

Czy tylko ja po dzisiejszym meczu mam wrażenie, że nie potrzebny nam 4. napastnik a środkowy obrońca (zakładając odejście Vermaelen'a)?!

konto usunięte

0

@GregSTG Śo to najlepiej Marlon.

3

@GregSTG Nie. Ja też tak myślę. Liczę na Munira w meczu z Liverpoolem. Mamy młodego i dość perspektywicznego chłopaka u siebie powinniśmy dać mu szansę. Po co płacić za kogoś innego. On ma 20 lat powinien dostać rundę- dwie. Mamy obecnie tak mocny skład, że możemy pozwolić sobie chyba na szansę dla Munira.

konto usunięte

0

@GregSTG 4 stoperow to mało?

konto usunięte

0

@Razorek Jeśli Vermaelen odejdzie, to zostanie nam Mathieu, który zagrał wczoraj fatalnie!

Ja wolałbym zaryzykować i zostawić Thomasa niż męczyć się z jeremim, ale jeśli Belg odejdzie to płakać nie będę (no chyba, że w meczach z Mathieu w składzie).

konto usunięte

0

@GregSTG Zagrał fatalnie? Chyba inny mecz oglądaliśmy. Fatalny to byl Mascherano od wejścia na boisko do kluczowego podania przyczyny bramce. Ewentualnie Busquets przez pierwsze 20 min

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?