La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

1

V.Nibali(uczestnik kraksy dzisiaj, jechal w trojce z R.Majka) wielokrotny wygrany wielkich turow giro , vuelta, odposcil wszystkie start w tym roku, bo chcial zdobyc cos NAJCENNIEJSZEGO medal IO, to sie nazywa prawdziwa mentalnosc zwyciezcy...nie wszyscy sportowcy to wiedza.....zwlaszcza tenisisci i golfisci..

0

@poeticus3 Tyle poswiecic i kilkanascie km przed meta zaliczyc upadek,lipa straszna...

konto usunięte

0

@poeticus3 Dlatego mam mieszane uczucia co do Majki.

2

@poeticus3 Zawsze też żal mi było naszego Małysza, że mimo tylu prób nie zdobył złota. W Salt Lake zabrakło farta, w Turynie miał słabego trenera, a w Vancouver przegrał ze sprężynowymi wiązaniami Ammana.

0

@kuba1624 Tak, ale napisalem to, by pokazac , ze sa rzeczy ktore sie juz nie powtorza jak medal IO , ktory mozesz wygrac raz na 4 lata, a taki tdf co roku, niekorzy sportowcy tego nie rozumieja.

1

@chester43 Tak,teraz umniejszajcie sukces Majki bo sie 2 kolarzy wywrocilo. A moze tak odwrotnie pomyslec i moze gdyby Majka mial tych 2 kolarzy obok siebie to zdobyl by lepszy medal bo mialby pomoc a nie 10 km sam jechal?

0

@poeticus3 V. Nibali chcial jak naajbardziej zdobyc zloto w RIO - zgoda. Jednak czy odpuścił wszelke starty? Giro bez 100% przygotowania raczej by nie wygral.

0

@kuba1624 nosz kur. a gdzie ja mu cos umniejszam co?, ja dalem ci przyklad poswiecenia V.Nibalego , ze jedzie na IO a nie w wielkich turach
Zanim cos napszesz to sie zastanow.

0

@meteo100 mowie tu o TDF.

0

@poeticus3 To było do chester43 ;)

0

@kuba1624 to popraw sie na przyszlosc, albo szybciej.

0

@poeticus3 U mnie jest to zaznaczone jako odpowiedz do chester43 wiec nie wiem co sie rzucasz kolego.

konto usunięte

0

@kuba1624 Nie umniejszam sukcesu Majki, ale podam ci prosty przykład z historii sportu - może zrozumiesz.
Otóż kiedyś po rajdzie Safari polska reporterka podeszła do Mäkinena (wygoogluj sobie, bo pewnie nie znasz tej legendy), żeby mu pogratulować. Strasznie podniecała się jego udziałem i w ogóle.
A wiesz co on jej odpowiedział? "Proszę Pani, zająłem drugie miejsce. Przegrałem wyścig".
Być może wyciągniesz z tego puentę.

0

@chester43 Dopóki walczysz,zawsze jesteś zwycięzcą. Ty wyciagnij z tego wnioski. Pozdrawiam ;)

konto usunięte

0

@kuba1624 Sprawdziły się moje przewidywania. Wykopałem tamten tekst na darmo.
Pozdrawiam.

0

@kuba1624 teraz tak ale bylo inaczej kolego.

0

@poeticus3 Jak moglo byc inaczej jak tego nie zmienialem,nie sciemniaj tylko przyznaj sie ze zle spojrzales.

0

@kuba1624 jak boga kocham bylo pod moim nikiem , przeciez po co mialbym ci odpowiadac, , szkoda ze nie moge ci tego udowodnic.

0

@poeticus3 Nie wiem czemu tak,u mnie odrazu bylo do chestera. Trudno,bylo minelo.

0

@kuba1624 ok, dobrze odpisales zreszta. Majka mowil ze dal z siebie maxa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?