- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1353 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1353 Culés
4
Polska utrzymała 16 miejsce w najnowszym notowaniu rankingu FIFA!
Argentyna wciąż liderem.
6
@MaTTi_17 Trochę dziwne by było gdyby spadli, w końcu ostatnie notowanie było o Euro i CA, a przez ostatni miesiąc reprezentacje wcale nie grały więc... Następny ranking będzie ciekawy bo ruszają eMŚ.
2
@Stinger No dokładnie.
eMŚ chyba ruszają niedługo prawda? Polska jest faworytem na tle tej grupy,ale rywali wcale nie ma łatwych. Po za tym mam zamiar się wybrać na któryś z tych meczy i najprawdopodobniej będzie to spotkanie z Danią w październiku. Do rzeczy.. najgroźniejszym rywalem wydają się być nieprzewidywalni Rumuni. Ich gra może imponować nawet pomimo braku awansu do fazy pucharowej na Euro. Czarnogóra sama w sobie jest silna,graliśmy z nimi kilka razy i łatwo nie było. O Duńczykach ciężko mi cokolwiek napisać,bo nie oglądam ich gry jednakże liczyć się na pewno będą w walce o awans. Armenia i Kazachstan powinny być przez nas zespół połknięte,ale mówię..grupa mogła być trudniejsza ale tak na pierwszy rzut oka wcale łatwo nie będzie.
3
@MaTTi_17 Tak już na początku września pierwszy mecz Polaków w eMŚ2018. Niecały miesiąc i jedziemy z bodajże Kazachstanem.
Grupa łatwa nie jest ale nie ma w niej też takich no name'ów do bicia. Kazachstan i Armenia wydają się mało prestiżowi ale to też nie leszcze. Wyjazd do Kazachstanu nie będzie łatwy, a Armenia już pokazała bodajże w eMŚ 2014 że potrafią grać świetnie... plus mają Mchitarjana.
Czarnogóra nie robi na mnie wrażenia ale mamy z nimi niemiłe wspomnienia także nie wolno lekceważyć.
Dania i Rumunia jak dla mnie obok Polski faworyci tej grupy aczkolwiek Polska obecnie wydaje się najmocniejsza z każdej perspektywy. Najwyżej w rankingu, najdalej zaszli na Euro, mają najlepszych piłkarzy i grają najlepszą piłkę... Bardzo liczę że Polacy pokażą klasę w tych eliminacjach i MŚ staną się faktem.