- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2018 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2018 Culés
2
Tak ostatnio siedziałem i analizowałem. Cena za Higuaina była za pewne tak wysoka, bo jest niesamowity deficyt środkowych napastników na poziomie światowym. Ale jeśli Juve chciało kupić snajpera z najwyższej półki to przecież prezydent Bayernu mówił, że Lewandowski nie odejdzie za mniej niż 80 mln. Także mogli mieć Polaka, ktory zakrywa czapką Higuaina, jest młodszy no i lepiej sie prowadzi. Z drugiej strony, Napoli zaśpiewało sobie taką cenę dlatego, że oddawali swojego najlepszego piłkarza głównemu rywalowi do tytułu.
0
@Eto'o9 R10 Ancelotti nie puści Lewego, poza tym Robertowi dobrze jest w Bayernie
1
@Protolinho Robertowi i żabce dobrze jest tam gdzie jest pieniądz.
2
@Eto'o9 R10 Nie przesadzaj z tym Lewandowskim ani piłki nie potrafi wyprowadzić ani celnie podać.
1
@Barcelon10 Zapewne oglądałeś go tylko na euro
0
@Barcelon10 Gdy ma wokół siebie graczy na podobnym poziomie co on to jest top 3 środkowych napastników.
1
@kuba1794 A co mam go oglądać w Bayernie gdzie do pomocy ma Robbena, Coste,Thiago, Mullera , Lahma i ogólnie gwiazdy, a gdy ma prowadzić Repre Polski to go nie widać. Dziwne nie?
0
@Barcelon10 No dziwne. Ibrahimovic ma dokładnie tak samo a według wielu jest o wiele lepszy od Roberta.
2
@Homeopata8989 Najlepszy napastnik powinien umieć rozgrywać, strzelać i niekiedy asystować z czego Lewy potrafi tylko nogę dokładać do pustej bramki
0
@Barcelon10 Dlatego w eliminacjach był najlepszm strzelcem:)
0
@Bagsik84 Dlatego był królem strzelców na Euro, a nie :)
2
@Barcelon10 To na każdej wielkiej imprezie musi być najlepszy:) czy trzeba go hejtowac dla zasady?:)
1
@Bagsik84 widocznie tak xd Wiesz jak to jest, jeden hejtuje i każdy idzie za nim