La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2018 Culés

2

Tak ostatnio siedziałem i analizowałem. Cena za Higuaina była za pewne tak wysoka, bo jest niesamowity deficyt środkowych napastników na poziomie światowym. Ale jeśli Juve chciało kupić snajpera z najwyższej półki to przecież prezydent Bayernu mówił, że Lewandowski nie odejdzie za mniej niż 80 mln. Także mogli mieć Polaka, ktory zakrywa czapką Higuaina, jest młodszy no i lepiej sie prowadzi. Z drugiej strony, Napoli zaśpiewało sobie taką cenę dlatego, że oddawali swojego najlepszego piłkarza głównemu rywalowi do tytułu.

konto usunięte

0

@Eto'o9 R10 Ancelotti nie puści Lewego, poza tym Robertowi dobrze jest w Bayernie

1

@Protolinho Robertowi i żabce dobrze jest tam gdzie jest pieniądz.

konto usunięte

2

@Eto'o9 R10 Nie przesadzaj z tym Lewandowskim ani piłki nie potrafi wyprowadzić ani celnie podać.

1

@Barcelon10 Zapewne oglądałeś go tylko na euro

0

@Barcelon10 Gdy ma wokół siebie graczy na podobnym poziomie co on to jest top 3 środkowych napastników.

konto usunięte

1

@kuba1794 A co mam go oglądać w Bayernie gdzie do pomocy ma Robbena, Coste,Thiago, Mullera , Lahma i ogólnie gwiazdy, a gdy ma prowadzić Repre Polski to go nie widać. Dziwne nie?

0

@Barcelon10 No dziwne. Ibrahimovic ma dokładnie tak samo a według wielu jest o wiele lepszy od Roberta.

konto usunięte

2

@Homeopata8989 Najlepszy napastnik powinien umieć rozgrywać, strzelać i niekiedy asystować z czego Lewy potrafi tylko nogę dokładać do pustej bramki

konto usunięte

0

@Barcelon10 Dlatego w eliminacjach był najlepszm strzelcem:)

konto usunięte

0

@Bagsik84 Dlatego był królem strzelców na Euro, a nie :)

konto usunięte

2

@Barcelon10 To na każdej wielkiej imprezie musi być najlepszy:) czy trzeba go hejtowac dla zasady?:)

1

@Bagsik84 widocznie tak xd Wiesz jak to jest, jeden hejtuje i każdy idzie za nim

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?