La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1685 Culés

0

Sory,że w południe,ale dopiero teraz się obudziłem,ale................BRAWO POLACY!!!!!!!!!!!!!!!To był ten mecz na,który kurde czekaliśmy.To jest ta ręczna,której oczekiwaliśmy,to jest ten stary dobry Karol,który bombardował i to jest ta wielka krwawiąca POLSKA,która wydarła awans do półfinału Chorwatom.Z takiej Polski jestem dumny,no i właśnie tak jak jeden z komentatorów powiedział:I co teraz powiedzą wszyscy hejterzy co nie wierzyli w Polskę,ci co do razu skazywali Polskę w tym meczu na klęskę.Wszyscy widzieli tylko siatkóweczkę.Sam fakt,że moja babcia,która drażniła mnie od początku tych igrzysk mówiła:Mój kochany kureczek,siatkarze złoto zdobędą,a o ręcznych:gdzie tam oni do medalów,z taką grą,szkoda oglądać.A ja jej mówię kurde cały czas no i w sumie dziadkowi też który wyzywa naszych siatkarzy od(znowu te dziady cholerne...)też stracił wiarę w naszych piłkarzy ręcznych.Aczkolwiek ja mówię wczoraj do babci tak:Idę o zakład,że Polacy przegrają z USA(są po protu lepsi i wygrali z meczem przed nami z gigantami siatkówki),a ręczni podniosą się i wygrają za tamtą pamiętną porażką z Chorwatami.I co?!Nie myliłem się,teraz bezcenny widok sprawia na mnie babcia,która tłumacząc siatkarzy swojej koleżance przez telefon mówiła,że Brazylia odpadła w grupie,gdzie przecież jak wiadomo awansowała dzisiaj w nocy do półfinału.Aż się chce powiedzieć na głos:I TAKI HU** BABCIU!!!Jestem tak dumny z naszych,że nic tego nie opiszę.BRAWO POLACY!!!Pozdrawiam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?