La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1174 Culés

0

Ramblowicze.. jak myślicie, jak to będzie z Denisem i Gomesem ? Który według Was będzie więcej w sezonie grał i który dostanie lewoskrajną pozycję , a który prawoskrajną? Bo jestem ciekaw bardzo gry obu tych panów.
Zapraszam do dyskusji !

konto usunięte

1

@josiekkk Ciężko powiedzieć kto ile będzie grał jednak już dwa razy mogliśmy oglądać obu graczy równocześnie i w obu przypadkach to Gomes grał bliżej lewej strony. Jednak wydaje się, że to Denis powinien być zmiennikiem Andresa po lewej stronie a Gomes po prawej. Przynajmniej na to właśnie liczę.

3

@josiekkk Wydaje mi się, że Gomes będzie rywalizował z Rakiticiem o tę pozycję prawego środkowego pomocnika, a Denis z Iniestą o tę lewo-środkową. Arda chyba będzie rzucany między środkiem a pozycją Neymara. Nie wiem co z Rafinhą, może popróbują go na pozycję Leo, choć samo wyrażenie "zmiana Messiego" brzmi "śmiesznie" :D

0

@Razorek Właśnie też spodziewałem się odwrotnej sytuacji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?