La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

0

Hejka.Ja mam pytanie z innej beczki. Czy znacie się trochę na solarium ? Bo mam darmowy dostęp na siłowni i chciałbym złapać trochę koloru bo jestem blady jak ściana a słońce mamy marne. Tylko zastanawiam się czy to jest naprawdę tak bardzo szkodliwe jak mówią ? Czy kilka wizyt aby lekko złapać kolor zaszkodzi ? Czekam na poważne odpowiedzi :)

8

@bartekvisca  Facet na solarium? Po co ci to chłopie? ^^

0

@Danny Gaucho Żeby złapać trochę koloru, przecież napisał :D

1

@Nigaki To niech się pomaluje czarną farbą :p

0

@bartekvisca  Na pewno kilka wizyt Ci krzywdy nie zrobi. Musiałbyś codziennie smażyć się w maksymalnym wymiarze czasu i na maksymalnej mocy, żeby wystąpiły jakieś komplikacje, które mogą wystąpić też przy zwykłym opalaniu ;) Najlepiej znajdź jakieś dobre solarium i zapytaj obsługi, jaki program i czas będzie dla ciebie najlepszy.

0

@Nigaki Ok dzięki za normalną odpowiedź :)

0

@bartekvisca  Trzy krótkie sesje Ci wystarczą, tak myślę, zależy ile chcesz tego koloru, żebyś nie skończył jak Krysztianu. Taka ilość nie powinna nic zaszkodzić.

1

@bartekvisca  Nie ma sprawy. Nic mnie tak nie wkurza jak multum odpowiedzi na zadawane tutaj pytania, z czego żadna nie jest pomocna :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?