- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1114 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1114 Culés
1
Najpierw Da Silva, a teraz Marciniak i Arka prowadzi z Legią w Warszawie po 20 minutach 2-0!
Oczywiście wiem w jakim składzie grają legioniści ale to dalej jest niespodzianka.
Brawo Arka! Oby po 3 punkty - tylko teraz nie zawalić jak Wisła Płock.
2
@Stinger Niezłą manianę odwaliła Legia z tym składem.
0
@Stinger Piknie,obz dalej Areczka tak grała :D sialalall Bytom Gdynia :D
2
@Katalonbar Trochę "dziwny" ale z drugiej strony teraz najważniejsza jest LM, a te 6-8 punktów straty do lidera w polskiej lidze po ledwie 6 kolejkach to nic... Tym bardziej biorąc pod uwagę dzielenie punktów po rundzie zasadniczej.
Piast coś o tym wie... Nie dziwię się że Legia skupia się teraz na LM bo od tego może zależeć ich najbliższe 5 lat, a także wreszcie Legia będzie miała jakiś prestiż w Europie.
0
@Stinger Jak widzę rocznik 95,97 w składzie Legii to czuję ,że mimo wszytko boją się tego rewanżu u rotują składem,tym pierwszym który i tak nie jest zbyt dobry co widać po lidze
2
@jackgozdo Nie ma co ukrywać że Legia gra słabo bo to każdy widzi ale mimo wszystko Dundalk gra jeszcze gorzej więc ja się nie obawiam (tzn. gdzieś tam jest ten szacunek do Irlandczyków ale nie wyobrażam sobie żeby Legia to zawaliła), a przed rewanżem że najlepsi z Nikoliciem na czele dostaną wolne i sobie odpoczną niż mieliby grać dzisiaj z Arką.
Tu już nawet nie chodzi o odpoczynek ale też o to by nie złapać ewentualnej kontuzji by nie zostać wykluczonym z gry z Dundalkiem.
2
@Stinger dokładnie,z takim klubem nie da się po prostu odpaść przy takim wyniku w pierwszym meczu,już wynik a raczej gra do 10 min z Steua w rewanżu było lekkim dramatem gdzie wszyscy byli pewni że będzie awans
ogólnie to już jestem ciekaw jaką grupę Legia dostanie i czy zdobędzie choć pkt/gola z taką grą xd
1
@jackgozdo No ale obecnego wyniku i rywala nie ma co porównywać do Steauy. Dundalk nigdy obok nich nawet nie stał, a Legia mając 2-0 i mimo że gra słabo tego nie traci, a to dlatego że Dundalk gra jeszcze gorzej.
Ja też jestem ciekaw i bardzo chciałbym żeby była w grupie z Barcą i może to źle zabrzmi ale w takim meczu nie byłby zły gdyby Barca wygrała bardzo wysoko.
1
@Stinger oj no chciałbym też,może bym zrobił coś bardzo złego,kupił kartę kibica Legii na ten jeden lub dwa cudowne mecze z Barcą :)