La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 826 Culés

0

Witam, mam mały problem drodzy cules. Mój laptop zaczął sie intensywnie grzać, wydaje przy tym jakieś dźwięki dobiegające ze środka, oraz zaczął sie zawieszać : początkowo co około godzine, a teraz to nawet 2min przy większym obciążeniu. Czytając po forach wywnioskowałem, ze chodzi o dysk. Zrobiłem formata windowsa wraz z dyskiem i choć jest trochę lepiej to czasem zacina sie znowu, a szybkość całego systemu jest zdecydowanie za mała jak na świeżo sformatowany, całkiem dobry komputer ( intel i7, 12gb ramu. Gdy zrobiłem skan dysku pokazało, ze nie ma uszkodzonych sektorów. Proszę o pomoc, gdybyście mogli coś doradzić, nie chce wydawać hajsu w błoto. Z góry dziekuje

konto usunięte

4

@Pokrzywa System chłodzenia zobacz

6

@Pokrzywa Pamiętaj, że czasami sam format nic nie da;) Może w środku fizycznie masz zakurzone i przez to się grzeje i coś tak pyka. Czasami są takie przypadku, że jest tyle kurzu, że wentylatory się nie kręcą. Jak ogarniasz trochę to rozkręć go i posprawdzaj a jak nie to daj go do diagnozy ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?