La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 602 Culés

0

Znowu dla ludzi grających w FMa :D Czytałem różne poradniki na temat analizy przeciwnika itp. Robicie tak, że widzicie formacje 4-4-2 to gracie środkiem? Takie jakby ''kontry'' na różne formacje? Czy trzymacie się swojej wizji?

1

@insp1re Wiesz co, ja sobie teraz gram Energie Cottbus w FM 15, bodaj już piąty czy szósty sezon, dawno nie odpalałem. I praktycznie tylko na początku grałem jedną taktyką 4-2DP-3-1 z OPL, OPŚ i OPP, ale że nie szło, to to przesunąłem defensywnych na normalnych środkowych, a skrzydłowych na OPŚ, tak że gram 4-2-3-1 z trzema OPŚ. I cały czas się tego trzymam. Efekt taki, że wygrywam ligę, puchary krajowe, grałem w finale LE (porażka z Realem) i w finale LM (porażka z Barcą). Ale cały czas niezależnie od rywala i jego ustawienia gram tym jednym. Nawet na Barcę czy Real wychodziłem tak ofensywnie, jak zawsze :D

konto usunięte

2

@insp1re Zależy od zespołu. Jeśli mam silna ekipę to gram zawsze swoje. Jeśli mój rywal jest zdecydowanie lepszy to wtedy próbuję wykorzystać jego słabe strony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?