La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

konto usunięte

0

Fajnie jakby Barca wylosował Dortmund wtedy można by było sobie na mecz polecieć.

konto usunięte

1

@MarioVeB! Albo Legię , samochodem nawet pojedziemy :P

konto usunięte

1

@MarioVeB! A jak wylosują kogoś innego to nie?

konto usunięte

2

@GregSTG Chodzi mi o dostępność lokalizacji. Lotów do Dortmundu jest pełno i to w przystępnej cenie.

Edit
Do tego stadion BVB robi wrażenie i polecam każdemu kiedyś wybrać się tam na mecz.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Heh - może i loty są bardzo dostępne, ale tak samo jak do Londynu i innych miast. A uwierz mi, że jeśli nie dostaniesz biletów z puli Barcy to możesz się nie dostać na Signal Iduna Park, bo kibice BVB mają jedną z największych frekwencji w Europie (jak nie największą) i tam ludzie mający pierwszeństwo do biletu mało kiedy rezygnują.
Znajomy mieszka pomiędzy Dortmundem o Kolonią i tylko raz mu się udało w przeciągu 10 lat odkąd wyjechał.

konto usunięte

0

@MarioVeB! To akurat prawda , pełno jest lotów, ale lepiej żeby na Legie, bo przynajmniej bliżej

konto usunięte

0

@marcin000019 Ja tez. B-)

konto usunięte

0

@GregSTG No nie wiem mój kolega mieszka w Dortmundzie i jakoś na dostępność meczów nie narzeka. Co do LM przecież na każdym stadionie dominujące pule mają gospodarze wiec to żadne odkrycie ,ale na LM da się bilet ogarnąć ;) Dla chcącego nic trudnego. To nie finał LM

0

@MarioVeB! Dobrze gadasz, zbieram kase na taki wyjazd. To byłoby mega.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Jak ktoś chce to ogarnie - proste . Tamten zawodnik może słabo się stara o te bilety , niemożliwe ,że przez 10 lat dorwał tylko raz. Jak by za każdym razem ostro walczył o bilety to 2 razy w roku by dorwał :P

0

@GregSTG Ja do Irlandii lecialem za 150zł w dwie strony.

0

@marcin000019 Ale nie napalajcie się aż tak, bo jeszcze nic nie wiadomo to raz, dwa stawiam że z tego glowkowania waszego i tak nic nie będzie a jak będzie to na palcach u jednej ręki będzie można policzyć... Nic nie będzie takie łatwe jak wam się wydaje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?