La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

konto usunięte

0

Ale fajnie to wygląda schodzi Suarez wchodzi Alcacer, schodzi Iniesta wchodzi Gomes, schodzi Alba wchodzi Digne. :D

0

@Marcel99 mam nadzieje, że taka zmiana Iniesta Gomes będzie dokonywana tylko przy pewnym prowadzeniu

konto usunięte

1

@karci0 Oczywiście moze być Rakitic - Gomes jak kto woli :)

konto usunięte

1

@karci0 A ja się tego nie boję - jak dla mnie Andre może grać naprzemiennie z Iniestą czy Rakiticiem.

W końcu nie będzie obaw, że zawodnik wchodzący nie będzie miał jakości by pomóc odrobić straty, utrzymać prowadzenie, a w meczach ze słabszymi w końcu odpoczną nasze gwiazdy stanowiące "once de gala".

konto usunięte

1

@GregSTG On i na pozycji Busquetsa zagra, to typowy środkowy pomocnik.

0

@GregSTG nieee wiem, ja jakoś wspominam zeszły sezon i okres gdy było straszne narzekanie na środek pola i to, że Messi musi się wracać do rozgrywania piłki, teraz jakoś nie widzę skoku jakościowego co najwyżej dobrych, solidnych zmienników (Denis i Gomes) i uważam, że przydałaby nam się tu jakaś "bomba" (nie, nigdy nie byłem wielkim zwolennikiem przyjścia Pogby, za to bardzo chciałbym zobaczyć Verattiego w naszych barwach)

0

@Marcel99 i jeszcze przez was przypomniałem sobie, ze Portugalia zdobyła ME :O borze borze ;(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?