La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

konto usunięte

0

W razie gdybym chciał za rok wybrać się na mecz Barcy z FCBPL organizowany razem z fcbarca.com i nie będę posiadał karty członkowskiej to :
a)wybiorę się ale drożej
b) nie mogę jechać z nimi bez karty do Katalonii
Hmm ... ?

0

@marcin000019 Tylko drożej zapłacisz a wylot/wyjazd z nimi i z nimi oglądasz mecz. Jedynie podczas zwiedzania dzielicie się na grupki bo każdy chce co innego zwiedzić :)

konto usunięte

0

@matesfcb93 Byłeś na takim wyjeździe ? Ile drożej wychodzi bez tej karty członkowskiej ?

0

@marcin000019 Tam masz zniżkę parę zł, zależy od ceny biletu. Ale możesz być spokojny, są ludzie którzy w razie potrzeby Ci pomogą. Ogólnie polecam napisać do nich na email. Dopisuje dosyć szybko, na wszystkie pyt. Ale polecam opłacić członkostwo. Do 10 rekrutacja.

konto usunięte

1

@matesfcb93 Wiem ,że do 10 dlatego pytam czy to członkostwo dla 1 wyjazdu na rok opłaca się opłacić za te 80 zł. Poza tym nigdy nie możesz być pewien ,że na 100% gdzieś za rok pojedziesz, to na razie tylko plany . Zobaczymy co z tego wyjdzie, musimy się liczyc zawsze ze zdarzeniami losowymi :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?