La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

konto usunięte

66

0

@Razorek Żartowniś z Ciebie haha....

konto usunięte

34

@BigDaglas To nie ja, to Arsene...

7

@Razorek Czy kazdy fajpejdż musi wstawiać ze Arsenal czwarty, przypadek ? haha hihi smieszne w .. Bardzo mocno... Zenada jeszcze wklejanie tego tutaj, to bylo smieszne 2/3 lata ludzie......

konto usunięte

9

@BigDaglas Teraz jest śmieszne wlasnie dzieki takim osobom jak Ty :) uwielbiam ten bol :D

6

@Brashearr Jaki ból? Chyba, że Cie bania boli to rozumiem.. Wyrażenie swojej opinii o przeterminowanych żartach nazywasz bólem to nie wiem moze odwiedź jakiegoś psychologa?

konto usunięte

0

@BigDaglas Czy jest przeterminowany? W tabeli może i skończyli na drugim miejscu. Jednak podsumowanie wydatków jest z wczoraj ;)

0

@Razorek  To już nie jest śmieszne, było śmieszne tak jak powiedział BigDaglas 2-3 lata temu, ale nie teraz.

konto usunięte

3

@daniel32778 To już subiektywna ocena. Jeśli komuś nie przypadł żart, to przynajmniej wie kto wydał najwięcej w Premier League ;)

konto usunięte

0

@BigDaglas Ty wyraziles swoja opinie, ja swoja na temat takich jak Ty. Mnie bawi Wasz bol i nie uwazam , ze musze isc z tym do psychologa :)

Ps. z Twojego poprzedniego komentarza na kilometr czuc bol 4 liter i nie mow , ze to tylko wyrazenie opinii bo oklamujesz samego siebie.

0

@Brashearr Wiesz co? Arsenal mi lata koło 4 liter ale irytują mnie żarty z Wengera i Arsenalu.

konto usunięte

0

@BigDaglas Mnie bawia i tym sie roznimy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?