- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1344 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
16
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1344 Culés
1
Tak oglądam powtórkę meczu Barca- Bilbao na eleven i utwierdzam się w przekonaniu ,ze Mirosławski to taki Laboga vol2 ..czyt. strasznie irytujący koles.
12
@MarioVeB! Chyba Żewłakowa w TVP nie słuchałeś
11
@MarioVeB! Mirosławski to taki Laboga vol 2...? Nie wiem co Ci zrobił, ale to w tym momencie jest jeden z lepszych komentatorów. Obok mistrzów z ligi angielskiej to Mirosławski jest naprawdę niesamowity. Poza tym tworzą w Ćwiąkałą naprawdę fajny duet. Są zawsze przygotowani, wiedzę mają niemałą. A to, że kogoś denerwują czyjeś żarty czy podejście do tematu to jego problem. Każdy jest inny. Mnie się podoba ta bezpośredniość i tego typu żarty. Nawet jeżeli Mirosławski jest fanem fioletowych to mam to gdzieś. Ma mega głos i wiedzę a to się liczy najbardziej - jak dla mnie przynajmniej.
2
@NGRonnie10 Zgadzam się, Mirosławski jest bardzo dobry, poprostu widać że za dużo chyba komentatorów w NC+ się naoglądał(bez obrazy)
2
@NGRonnie10 Tak Laboga vol 2 widać ,że fanbojstwo realem przysłania mu sytuacje. Gdy Suarez został wywrócony przez upadającego zawodnika i karny był oczywisty to siedział cicho.
Przy Munainie był pierwszy do płaczu o karnego. Przy prawie co 2 sytuacji na korzyść Barcy podważał jest słuszność.
Wiec tak to taki Laboga 2.0 Zero obiektywizmu.
Cwiąkała zjada go i wypluwa. .
2
@MarioVeB! Ja tam jak oglądałem większość meczy z jego komentarzem, to mi się przyjemnie go słuchało, każdy popełnia błędy
0
@SIEKA To Ci się słucha mi nie i tyle. Razi mnie jego brak obiektywizmu.
1
@MarioVeB! to twoje zdanie, szanuje je
3
@MarioVeB! Każdy się myli - to jest normalne. A to, że czasami o czymś gada i nie odniesie się do sytuacji boiskowej to mnie irytuje również, ale zdarza mu się nie tak często jak innym..
Na pewno nie można powiedzieć, że zero obiektywizmu, niejednokrotnie krytykował Real, nawet samego Ceerka. Żarty sobie robił z piłkarzy Realu, czy to podczas La zabawy czy podczas jakieś głupiej historii czy to Jamesa czy kogo innego..
Jest naprawdę bardzo dobrym komentatorem, choć na początku ciężko było się do niego przyzwyczaić.
1
@NGRonnie10 Wiadomo, ciężko było się przyzwyczaić do nowych komentatorów, tyle lat słuchało się komentatorów z NC+, a teraz inny kanał, oraz inni komentatorzy