La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

4

Zagraliśmy przeciętnie, czasami aż beznadziejnie. Milik tragedia, Rybus tez się nie popisał. Adaś Nawałka dostaje karnego kut*sa za brak zmian, które były potrzebne. Zmiana Linetty za Kapustke była bezsensowna. Trzeba było zacząć od zmiany Teo albo Wilczek za Arka, może Jędza za Rybusa i może Wszołka wpuścić, ewentualnie juz tego Linettego jak trener to uczynił. Nie, nie uważam się za znawce, nie znam się lepiej na tym fachu niż trener Nawałka ale trzeźwym okiem widzę co się dzieje, jak beznadziejnie ostatnimi czasy gra Milik z kadrze i nie siada ma ławce kosztem innego napasziora, który mógłby się dużo bardziej pokazać. Oby to nie był zwiastun spadku formy kadry a jedynie wypadek przy pracy i następne mecze będą dużo lepsze. Może powinniśmy zagrać przed tym meczem jakiś towarzyski?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?