La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 826 Culés

3

Rumunia juz 1-1 :D

konto usunięte

0

@kuba1624 No przynajmniej tyle ale dalej żałuję tego wyniku Polaków.
Można było świetnie rozpocząć eliminacje i już od początku wywrzeć presję na rywalach.

0

@Stinger Mozna bylo,ale co zrobisz? Nie ma co juz plakac nad rozlanym mlekiem,tylko zebrac sie i pokazac swoja klase.

1

@Stinger Ty cały dzień przed ekranem siedzisz? Kiedy nie wejdę na stronę Ty komentarze dodajesz...

konto usunięte

0

@EzioAuditore Proste pytanie, to twoje czy moje życie?
Znowu przyszedł jakiś ... i będzie mówił kto ile ma siedzieć przed ekranem...

1

@Stinger Gdzie napisałem ile masz siedzieć przed ekranem? Czytanie ze zrozumieniem. Dla mnie możesz siedzieć sobie nawet cały dzień tylko trochę mnie to dziwi.

konto usunięte

0

@EzioAuditore To niech Cię nie dziwi, nie będę ci opowiadał dlaczego dzisiaj dłużej siedzę przed komputerem bo to po pierwsze nie twoja sprawa, a po drugie i tak do niczego ci się to nie przyda.

1

@Stinger Oj nie tylko dzisiaj

konto usunięte

0

@EzioAuditore Akurat całymi dniami nigdy nie siedzę, nawet dzisiaj (wszedłem koło południa lub nawet po i co prawda z przerwami ale jestem do teraz), a te inne dni to dowód na to że ty też siedzisz non stop bo skoro wiesz ile ja siedzę...

1

@Stinger Odwiedzam LaRamblę 3-4 razy dzienne przeglądnę komentarze artykuły i zawsze akurat twoje komy się tam znajdują.

konto usunięte

0

@EzioAuditore To zmień stronę, podobno na rm.pl szukają chętnych...

0

@Stinger To czego bo trochę to co napisałeś nie.ma sensu.

konto usunięte

0

@EzioAuditore Do czego szukają chętnych? Do czepiania się innych i pisania z sensem.

0

@Stinger Trochę ludzie przesadzają z tym RM.pl poziom tam jest minimum taki sam albo i lepszy.

konto usunięte

0

@EzioAuditore Sam to wczoraj (chyba) pisałem... Jednak chodzi mi o fakt że tam piszą rzadziej niż tutaj, a więc nie widziałbyś moich wpisów, chyba o to chodzi co nie?

0

@Stinger A kto by chciał tak obskurną stronę czytać hehe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?