La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1217 Culés

0

Zauważyłem że wiele osób mówi że po co aż tyle rotacji z 3 by wystarczyły przecież 4 rotacje tak naprawdę dzisiaj były z woli trenera Digne/Alba,Vidal/Roberto,Paco/Suarez,Mathieu/Umtiti i może w połowie Arda na tej prawej stronie.Pragnę przypomnieć jak rok temu było narzekanie że nawet na beniaminka wychodzą one de gala że zmęczenie itp.jak mamy ławkę i rotujemy to nagle po co te albo aż tyle rotacji,ostrożniej trochę.Najlepsze jest to że dopiero 3 kolejka a załamanie jak po 38.Przypominam że w zeszłym sezonie też na początku nie było łatwo(Atletic - Barca 0-1,Barca - Malaga 1-0,Celta-Barca 1-4,Sevilla - Barca 2-1 i jakoś mistrz Był na koniec)Więc proszę nie marudźmy jak biali czy PO tylko patrzmy że to dopiero początek a jak powiada klasyk "Prawdziwych mężczyzn rozpoznaje się nie jak zaczynają tylko jak kończą takim przesłanie do was głoszę drodzy koledzy i koleżanki.DOBRANOC

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?