- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1608 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1608 Culés
2
Szczerze, jak patrzę na naszą ekstraklasę i widzę Jagę, to widzę drużynę taką, jak ta Pepa w 2010/11, gdzie w lidze było raczej spokojnie i pewnie z tryumfem na koniec. Nie widzę zbytnio drużyny, która może im zagrozić. Mają wielu Polaków, swojego Iniestę - Vassiljeva, czy też Sekulskiego w Koronie. No i jest kolektyw, bo Probierz 2 raz w klubie, tym razem dłużej, kasa jest, najlepsza murawa w lidze, niezły stadion. Ja tu widzę potencjał na miarę 2 raz z rzędu naszego klubu w LM.
0
@LinekPark Wszystko fajnie, ale nasza liga to jest jednak loteria, LOTTO Ekstraklasa w końcu. Ciężko aż tak wybiegać w przyszłość z przewidywaniami. Fajnie by było gdyby Legia miała rywala godnego siebie. (nie mówie o obecnej formie, bo to Infanil by ich ograł)
0
@regatta52 Własnie nie loteria. Jaga ma równą formę i trenera z długim stażem. Tu dużo zyskują. No i byłby piękny pstryczek w nos dla innych, co zamiast na Polaków, to na "gfiazty" z "jełropy" stawiają!
1
@LinekPark No fakt, z tego punktu Jagiellonia na prawdę zyskuje.
0
@LinekPark Spokojnie, u nas w polskiej pilce dzialy sie juz cuda. Nie stwierdzalbym z takim przekonaniem takich rzeczy. Jaga dzis gra, za miesiac moze przegrac wszystkie mecze. Z tym stwierdzeniem, ze Jaga moze wejsc do LM to juz bardzo Cie ponioslo.
1
@liberoFCB Tylko, że u nas nadal nawet czołówka kopie się po czołach, Jaga zaczyna odjeżdżać. Z Lechem, Legią, Wisłą umieją wygrywać. Jest u nich styl i pomysł na grę, a nie laga i "niech się dzieje wola nieba"...
0
@LinekPark Pomysl na gre? Kazda polska druzyna ma pomysl na gre. Malo tego, ja mam pomysl na gre. Jednak to troche za malo. Trzeba miec kim, ten pomysl wykorzystac. Jaga dla mnie to produkt dopiero rozpoczety. Wiele im jeszcze brakuje.
0
@liberoFCB A już leją naszą ligę... To nawet za Tomka Frankosia był solidny, ale sredniak.