La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1273 Culés

11

UWAGA. Zabawię się we wróżbitę Macieja :D
Godzina 14:45 - La Rambla.

Barcelona 3pkt: 'Lucho to ma jednak łeb z dobieraniem składu'' ''Brawo Trenerze!''; ''Wygraliśmy w takim ustawieniu no, no.. gratki!''
Barcelona 1 lub 0pkt: ''Znów przegiął z rotacjami.'' ''Czemu nie komplet zmian''; ''Już nie mam cierpliwości do wfisty''
Z przymrużeniem oka oczywiście. ;)
Sam liczę na wygraną różnicą 3 bramek. VeB!

0

@Zip Ten komentarz pasuje mi bardziej pod post ze składami, a nie na La Rambli.

1

@Zip Dziwne, żeby ktoś krytykował skład po zwycięstwie i pochwalał Lucho po stracie punktów.

0

@tomek256 No tak, zapomniałem, że na LaRambli ostatnio pasuje bardziej pisać o FIFIE lub jakiie ziemniaki (młode czy stare) będą lepsze na frytki...

0

@Zip To taka rada. Chodzi mi o to, że niedługo pod innymi postami nie będzie żadnej dyskusji, a na La Rambli będzie wszystko. Co do ziemniaków - pytanie pasuje tutaj jak najbardziej ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?