- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1491 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1491 Culés
0
Klubowe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej od 2019 roku prawdopodobnie będą gościć nie 7 a 16 lub nawet 24 drużyny jak pisze Mundo Deportivo.
30
@EzioAuditore Żart? Kompletnie idiotyczny turniej. Ranga niska, tytuł praktycznie nic nie znaczący, rywalizacja z ogórkami. Do tego powoduje ogromne zmęczenie. Grudniowa wycieczka na drugi koniec świata potrafi niesamowicie rozregulować drużynę. Powinni to znieść, a nie rozszerzyć.
2
@hen0x Tyle tylko że te KMŚ mają się odbywać co 2 lata w miejsce pucharu konfederacji, nie w zimie ale oczywiście latem.
1
@hen0x Turniej ma być rozgrywany co 2 lata w czerwcu. Chodzi o lata nieparzyste. Ciekawi mnie jedynie zasada doboru uczestników. Może na podstawie punktów do rankingu z ostatnich 2 sezonów w LM i kilka takich zespołów? To by oznaczało zwiększenie poziomu i prestiżu rozgrywek.
0
@hen0x Sama Barca zaproponowała taki turniej.
1
@Razorek Jedyny pozytyw, który by z tego wyniknął, to wolny grudzień dla zdobywcy LM. Wśród tych 16 czy 24 drużyn znajdowałoby się pełno "amatorów". Idiotyczny sposób na przedłużenie sezonu dla niektórych klubów. Dla zespołów z Europy czerwiec stałby się miesiącem, w którym mogą w końcu dać szansę zawodnikom rezerwowym.
0
@hen0x Jak dla mnie spoko turniej. Drużyny z Europy mogą dupie sklepać pary ogórasów i wygrać trofeum. Z tym zmęczeniem to nie przesadzajmy wkońcu do tej Japonii czy Marakeszu nie jadą 2 tygodnie Ogórkiem tylko lecą samolotem który ma pewnie niewiele gorsze standardy od wielu hoteli. Jedyne co powinno być zlikwidowane to dwumecze w SPH i PK I piłkarze od razu mieli by więcej sił.