La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1399 Culés

konto usunięte

3

0

@Bytom1920 Widziałem to wczoraj i chyba jestem jedną (jedyną?) z tych osób, które nie wiedzą o co chodzi :D Wyjaśnisz..?

konto usunięte

4

@Zip W grze FIFA 17 jest taki tryb fabularny,gdzie gra się młodym zawodnikiem MU,niejakim Alexem Hunterem,który po czasie ma szanse zostać gwiazdą światowego futbolu.Więc jest to szydera
z MU ,że już tylko wirtualny gracz może im pomóc :)

1

@Zip W Fifie 17 będzie tryb fabularny w ktorych główną rolę odgrywaja ci na zdjeciu: Alex Hunter i Gareth Walker. W demie oni grają w United. Właśnie oni są ostatnią nadzieją, ogarniasz? :D

0

@Bytom1920 Dzięki. Ten pierwszy trochę taki Musiał xD

konto usunięte

0

@Zip O jakiego Musiała ci chodzi,bo teraz ja nie kumam :)

0

@Bytom1920 Z Rodzinki.pl xD

konto usunięte

0

@Zip Aaa,o tego ci chodzi .Przewinąłem wszystkich Musiałów w pamięci i na myśl przyszedł mi tylko były piłkarz Adam Musiał,sędzia piłkarski Musiał i... mój sąsiad spod 3-ki :D

0

@Bytom1920 A propo demka. Wiesz może dlaczego nie mogę ściągnąć z origin? inne, np battlefield mogę, ale demo fify jak klikam to nic się nie dzieje..

konto usunięte

0

@Zip A to nie wiem ,ja gram PES-a,nie wiem jak jest z FIF-ą.Ale musiałem utworzyć konto Steam zeby ściagnąc demo PES-a .Jak jest z FIF-ą to nie wiem,nigdy nie próbowałem.Może wina przeglądarki ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?