- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 984 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 984 Culés
0
-Jak nazywa się samotny Chińczyk?
-Sam Sung
xd
1
@V e B 96 Sung to bodajże koreańskie nazwisko.
2
@kamilo0066 Samsung to tez przeciez koreanska marka :P
1
@kuba1624 To jest suchar. Europejczycy o Azji wiedzą tyle co w USA o piłce nożnej.
To tak jakby powiedzieć . Jak nazywa się samotny Japończyk - LG.
i tyle.
1
@V e B 96 jakby co to już samotny Koreańczyk
1
@goldmetaxa Celowo napisane. Chiny to nie Samsung . Tak samo Japonia to nie LG.
1
@Wojciech6 Korea południowa to bardzo ciekawy kraj. Język, zasady nazwisk. Ludzie często mylą imię z nazwiskiem np. Hyeon Kim. Przy czym Kim to imię. Albo tenisista Hyeon Chung. Wszędzie pisane H.Chung. A Chung to jego imię czego większość nawet fanów tenisa nie wie. Ciekawe obyczaje a kino bardzo dobre. Dramaty potrafią wzruszyć do łez a thrillery i horrory to też dużo wyższa półka od amerykańskich chociażby. Sam staram się jak najwięcej czytać i uczyć o tym państwie.
0
@kamilo0066 Zgadzam się że cieakwy ale jest kilka ALE. Jeśli nie pijesz alkoholu tam nie można odmowić . Wiec minus. Mają obsesje maniakalną na pktcie wyglądu. Od tego K-popo co niektóycm się poprzewracało i teraz mamuski chcą by ich córeczka miała za partnera takiego właśnie kogoś z k-popu.
Też wole ich seriale z KSB niż Amerykańska sieczka zabili go u uciekł a u nas nikt nie zna seriali innych jak z USA. Sam mam 3 ulubione IRIS Thorn Birds i ostatni Desendants of the Sun.
Co do nazwisk bywa że jest kilka osób o takim samym imieniu i nazwisku i to jest problem taki sam jak u nas Kowalski . W serialu Zmiennicy było 50 osoób o tym samym imieniu i Nazwisku w takim wypadku tylko po PESELu trzeba szukać.
0
@Wojciech6 Tak wiadomo, że są takie obyczaje, które wydają nam się dziwne i nie tylko nam z pewnością. ALe co kraj to obyczaj. Niektóre zwyczaje, obyczaje są ciekawe i podobają się nam, inne nie. Zgadzam się z wyglądem, część ma na tym punkcie obsesję, ale cóż, ja do tego nie przykuwam zbytnio uwagi.
O-jik Geu-dae-man
Nae Meo-ri Sok-eu Ji-woo-gae
I-woot-sa-lam
W pogoni
Mong-ta-joo
Beul-la-in-deu
Bez tchu
Zagadka zbrodni
To kilka tytułów, które warto obejrzeć:)