La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1685 Culés

92

Eric Abidal wspomina finał LM w 2011:

''Moment,który najlepiej pamiętam z tego finału to ostatnie pół godziny.Piłkarze Angielskiej drużyny byli źli,naprawdę wściekli,ponieważ zamieniliśmy Wembley w wielkie rondo,a oni nie mogli nic z tym zrobić. Wciąż przeklinali i krzyczeli To było coś niesamowitego. Niektórzy z moich kolegów z drużyny ich nie rozumieli,ale ja wiedziałem co mówią.''Dość tego,przestańmy o tym pierdo**ć. Załatwili nas.A wciąż jest 25 minut tego meczu!'' Xavi,Iniesta,Messi,Busquets,Alves,który tego dnia praktycznie grał jako pomocnik,wciąż robili swoje: PIM - PAM,PIM - PAM,PIM-PAM.'' Erick Abidal.

19

@BarcaInfo przepiękny mecz w wykonaniu Barcy, mam ciarki czytając te słowa Abiego, bo przypominam ten mecz, i to bardzo dobrze , mam nagrane i często oglądam, fantastyczna forma Barcy, mega poziom, nie osiągalny dla żadnej drużyny na globie, szczególnie dla drużyn z Madrytu
Pim-Pam, Pim-Pam

konto usunięte

0

@BarcaInfo Moje 14 urodziny... Piękny prezent z tego był!

4

@BarcaInfo Pamiętam ten mecz. W przeciwieństwie do finału 2009 byłem pewny wygranej. Chyba w żadnym tak ważnym meczu nie byłem tak spokojny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?