La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

2

A ja w porównaniu do innych osób chwalacych się tutaj zakupem Fify 17 kupiłem jej rywala,a więc Pro Evolution Soccer 2017.Nie chce wywoływać tym komentarzem żadnej gównoburzy,lecz zapytać fanów Pes'a czy wiedzą kiedy/lub ewentualnie czy w ogóle wyjdzie PTE Patch do 17.To najlepszy patch do pesa stąd pytam,pojawia się co nową wersję z aktualizacjami co sezon i może ktoś coś wie na ten temat?

konto usunięte

1

@Damian11 Na pewno się pojawi, na ich stronie jest już link do kategorii "Pes 2017" więc musisz być cierpliwy, ich patche mają sporo GB a PES został wydany niedawno, na pewno niedługo wyjdzie bo sporo ludzi na to czeka.

0

@Damian11 A co w tym patchu ma być?Bo ješli chodzi o licencje to już w dniu premiery miałem.Bundesligę tydzień temu.

0

@norbi77 To jest taki jakby ofijalny patch od pesa,tak jak kiedyś PESedit Patch.Dzięki niemu jest wszystko zlicencjonowane,aktualizowane są twarze zawodników,korki,stadiony.Wychodzą coraz nowsze wersje a w tym właśnie to co wymieniłem + inne rzeczy.

http://ptepatch.blogspot.com/

Poczytaj jak to było z Pes'em 16

0

@Damian11 Dzięki :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?