- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1057 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1057 Culés
3
Barça wprowadziła system premii żeby przekonać piłkarzy kategorii cadete do pozostania w klubie mimo wielkich ofert z Anglii.
Minionego lata kluby z PL,złożyły kuszące propozycję czterem utalentowanym piłkarzom z kategorii cadete Barçy,którzy mieli awansować do juvenil: Jandro Orellanie,Sergio Gomezowi,Albelowi Ruizowi i Juanowi Mirandzie. Propozycję Anglików były o wiele wyższe od tych,które miała zaoferować Barca,np. 120 tyś euro za rok,mieszkanie,a w jednym z przypadków (propozycja City) sprowadzenie na wyspy rodziców piłkarza. Jak Barcelona zatrzymała tych zawodników? Stosując system premii,jak tłumaczą w rozmowie z dziennikarzami ARA niektórzy z agentów piłkarskich. Każdy piłkarz juvenil Barcy za trzy lata gry w tej kategorii wiekowej zarabia odpowiednio 12 tyś,15 tyś,18 tyś euro rocznie. Żeby nie dopuścić do ich odejścia klub wycenił ich wysoko,bo na 150 tyś euro,a pensje podniósł nieznacznie,by nie naruszyć drabinki płacowej. Różnica między wartością piłkarza,a jego pensją oraz bonus zostaną mu wypłacone w momencie,w którym awansuje do Barçy B. Przykład: Jednemu z wymienionych wyżej zawodników klub płaci 20 tyś. euro za każdy z trzech sezonów w juvenil. Różnica między jego wartością (150 tyś euro) ,a pensją wynosi 90 tyś. euro (30 tyś za sezon),które klub wypłaci mu jeśli awansuje do rezerw,z bonusem w wysokości 30 tyś. euro. @Creus.
Bardzo dobrze,że Barca zatrzymuję swoje perełki ze szkółki. To jest przyszłość naszego klubu.
1
@BarcaInfo A jak się to ma do transferów nieletnich ? Barca dostała bana od Fifa sami wiecie za co. Anglicy mogą jawnie śmiać się w twarz i oferować mieszkanie rodzicom itd a w Hiszpanii trzeba udowadniać, że rodzina piłkarza przeprowadziła się "nie w celach" kariery młodego ???
0
@SinMistico Spokojnie. FIFA dotrze też do PL i również się posypią tam bany. Nie chcę mi się wierzyć, że kluby takie jak City, Arsenal czy Chelsea sprowadzili wszystkich piłkarzy legalnie.