La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

1

Wszedłem na face z rana , patrze artykuł o Pique i rękawie ja znam temat , myślę wejdę w komentarze a tam drwina wyśmiewanie i pisanie o braku szacunku Pique do barw, przez różnych ludzi . Śmieszne jest to ze tylko takie komentarze pisali biali , ale co pisali ... Takie głupoty ze się czytać nie dało, tylko to raczej tacy "polaczki cebulaczki , nie wiem ale się wypowiem " . nie rozumiem tego ale ok. Wyżej było napisane dlaczego co i jak obciął , ale to nawet czytać sie nie chciało ... Na ekstraklasa troll to samo tylko tam admini to tez chyba jakieś półgłówki. Trochę zniesmaczony byłem tym faktem ze obraza się człowieka, pisze się głupoty, powiela ploty w sprawach których nie ma się pojęcia .. i to w codziennym życiu tez tak jest . Nie rozumiem tego .

0

@matesfcb93 machnij na to reka, nie zmienisz tego. A bedziesz zdrowszy jak sie nie bedziesz przejmowal. To samo jest z roznymi dziedzinami w zyciu

0

@matesfcb93 No przecież Pique to ten cwaniak z UEFAlony co mówi, że czuje się katalończykiem i w ogóle ciągle gada głypoty i bardzo dobrze, niech spie***la!

A tak serio, wiedziałem od razu, że czeka mnie szampańska zabawa przy czytaniu komentarzy na januszowskich portalach i się nie zawiodłem, naszych piłkarzy (poza Andresem) w Polsce nie lubi nikt, tak z zasady :D

0

@Katalończyk 99  tylko z takimi ludzmi ma sie tez doczynienia na codznien , ale racje masz .

0

@szymi36 ja myslalem ze ludzie troche razsadku miaja. Fakt pilkarze barcy nie sa lubiani . Januszy nie brakuje :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?