- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 712 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 712 Culés
0
Polecacie tego laptopa ? Ma ktos tego laptopa ? Jak go oceniacie ? https://saturn.pl/komputery-i-tablety/laptop-lenovo-ideapad-700-15isk-czarny-80ru002xpb-80ru00gvpb?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml
Ew cos w podobnej kasie ale najlepiej do 3 tys
0
@barcfan223 Nie za te pieniądze, brak dysku ssd, max z 2200 warty ;)
0
@JordiAlba18 Ale i5 hq ciężko spotkać w tych za 2200 bo tam są same z końcówką u a to sa niskonapieciowe i nadają sie do niczego
0
@barcfan223 zależy do czego.... przede wszystkim dysk ssd musi być.
0
@barcfan223 Co masz na myśli mówiąc do niczego?
Tak jak kolega mnie poparł, ssd to podstawa. Nie tylko do szybkiego działania, ale i jest mniej podatny na uszkodzenie, a jak wiesz bądź nie, dyski to bolączka laptopów
0
@JordiAlba18 Te niskonapieciowe nie współgrają z kartą graficzną więc na takim lapku gdzie na niskich powinien pójść chociażby wiedzmin , będzie z nim problem. Dlatego pytam gdyż specem nie jestem w tej dziedzinie a z rzeczy na których mi zalezy w laptopie to i5 hq ew jakis inny ale nie z u , i grafika 940/950/960.