La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 663 Culés

0

Pierwszy mecz będzie i tak składem rezerwowym bo to wypada na mecze reprezentacyjne. Dopiero w rewanżu coś z pierwszego składu zagra.

0

@Wojciech6 Jedynie 4 lub 6 graczy z rezerw Barcy B może zagrać w Pucharze Króla.

0

@Indyczka Oj ja pamiętam pierwszy mecz na wyjeżdzie było przecież 0-0 a mogli przegrać

A grał mathieu douglas kaptoum Bartra itd.

0

@Wojciech6 Pewnie powoła takich graczy jak Marlon,Palencia, Alen i zmiennicy z pierwszej drużyny.

konto usunięte

0

@Wojciech6 Jakie mecze reprezentacyjne masz 30 listopada? Przeciez to termin ligowo-pucharowy.

0

@pawelfcb2010 14 listopada są mecze towarzyskie . Pamiętam że ponad połowa składu na pierwszy mecz copa del rey rok temu się rozjechała

0

@Wojciech6 Tylko, że rok temu były KMŚ więc, Barca grała w październiku pierwszy mecz.

konto usunięte

0

@Wojciech6 No to coś zle pamiętasz. Szczególnie, że rok temu pierwszy mecz graliśmy w październiku.

0

@Rakitic2211 To wiem że Barca musiała grać wcześniej pierwszy mecz ze wzgledu na wyjazd na KMS. Bardzo możliwe że z tym pomyliłem. Jednak chyba zawsze z pierwszej rundzie i tak gra skład pół rezerw

konto usunięte

0

@Wojciech6 Bo przeciwnik jest zawsze słaby.

0

@pawelfcb2010 W drugiej rundzie będzie bankowo Espanyol i Celta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?