La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

1

Ależ dzisiaj czeka nas uczta! Mecze z drużynami prowadzonymi przez Guardiolę to coś na co czekam. W końcu gramy z drużyną, która na prawdę ma zamiar grać tak jak my i ma trenera, który jak nikt zna tę filozofię. Wcześniej, Bayern jednak to nie było to. Tym razem Pep ma o wiele bardziej perspektywiczną drużynę i bardziej odpowiadającą jego wymaganiom. Oni przede wszystkim w Europie jeszcze nic nie ugrali więc w tym pierwszym sezonie ambicja sięga szczytu. Poza tym ma z przodu kreatywnego De Bruyne, świetnego Aguero i w końcu ma bramkarza, który dopiero co skończył zajęcia w najlepszej szkole jaką była bramka Barcelony. Który świetnie broni, jest skoncentrowany i przede wszystkim bardzo dobrze wyprowadza piłkę.
To będzie piękna walka o posiadanie piłki, piękna walka taktyczna, zderzenie najlepszych taktycznych umysłów ostatnich lat.
Nie mogę się doczekać by zobaczyć co wymyślili obaj trenerzy oraz co pokaże Messi do spółki z Iniestą, Neyem i Suarezem. Mam tylko nadzieję że Busi dzisiaj nie zapomni głowy z szatni. Jego koncentracja to moje jedyne zmartwienie aczkolwiek może kaliber przeciwnika spowoduje że wskoczy na dobre tory.

Miłego popołudnia wszystkim i do zoba na meczu!!!
Dziś trzeba wygrać! Visca El Barca.

0

@prokofiew A ja nie mogę oglądać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?