La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

0

Byłem z kolegami na Wołyniu. Film bardzo dobry, warty obejrzenia. Lecz, naczytałem i nasłuchałem się recenzji/opinii, że film bardzo brutalny itp. Mnie tak naprawdę jedna scena ruszyła. Nie odczułem tej brutalności jakoś szczególnie (dobrze wiem co robiono Polakom, jakie zbrodnie popełniono). Widziałem brutalniejsze filmy wojenne. Może to jakieś inne powody. Ogólnie bardzo polecam o radzę iść, zobaczyć, dowiedzieć się chociaż trochę naszej historii.

0

@DonMatteo901 Popieram, ja też się nasłuchałem, że taki brutalny itd. Było parę scen trochę ostrzejszych ale większość filmu to po prostu historia Głowackiej. Mowa tu o scenach typu palenie dziecka w słomie, ale tak naprawdę w tych czasach, tyle filmów to co jest nas w stanie przerazić? :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?