- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1449 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1449 Culés
15
Jak czytam opinie o tym jak Grimaldo sobie świetnie radzi w Benfice to trochę boli, że straciliśmy taki talent.
1
@Homeopata8989 Przez Lucho na własne życzenie,taka prawda.
0
@Damian11 To Lucho zamiast pracować zaczął pajacowac i mimo bycia "kapitanem" latac do mediów?
1
@Razorek Pracować? Grimaldo już sezon temu był za dobry na trzecią ligę hiszpańską. Absolutnie nie rozumiem w przypadku kontuzji Alby stawianie na Mathieu, dlatego uważam, że Lucho jest tutaj również winny.
0
@Homeopata8989 W obronie Grimaldo był objeżdżany nawet w 3 lidze. Fakt, dobrze sobie radził w ofensywie i świetnie wykonywał stałe fragmenty ale w poprzednim sezonie nie łapał się nawet na ławkę Benfici. Więc trudno było oczekiwać, że załapie się do kadry Barcelony. A Mathieu jednak przez lata był lewym obrońcą więc nie rozumiem narzekania.
0
@Razorek Skończ na siłe bronić Enrique i być zaslepionym,bo świętym nie jest.Swoje błedy też popełnia jak chocby ten czy niedawanie szans na początku zeszłego sezonu Samperowi tylko Gumbau,co jak się potem okazało było błędem.To samo uważam za błąd nie stawianie na Aleixa Vidala chociażby w tych mnij ważnych meczach.Chłopak nie zapomniał jak się gra w piłkę,a cały czas siedzi na trybunach nawet.
0
@Damian11 Miło, że odniosles się do zachowania Grimaldo.
Szkoda, że zapomniałeś wspomnieć o olewaniu treningów przez Vidala do czego sam się przyznawał. Stawianie na Gumbau kosztem Sampera było błędem? Wręcz przeciwnie, dzięki temu Samper jest dzisiaj członkiem pierwszego zespołu. Sama technika jest niczym jeśli brakuje głowy. Samper zamiast lecieć do mediów dalej pracował i dostał nagrodę. Grimaldo poleciał do mediów, w nagrodę pozwolili mu uciec z klubu.