La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1119 Culés

4



Klasyka kina i mój ulubiony film z dzieciństwa.Do tej pory nr 1 na mojej liście "the best" ;-)

3

@norbi77 Ogólnie całą seria jest zajebista, ale jeśli miałbym wybierać którąś część,to również postawił bym na 2 część czytali ",Obcy decydujące starcie". Ten film nigdy mi się nie znudzi. Jak dla mnie cała seria Obcego, to jeden z najlepszych filmów SF w historii kina:))

2

@norbi77 Jedynka nigdy wyjątkowo mi się nie podobała, ale dwójkę mogłabym oglądać codziennie :D Ale i tak moim ulubionym filmem zawsze będzie Terminator 2.

2

@Piotr,1985 Sam Obcy jest po prostu super.Tak jak w filmie powiedzieli..."Organizm doskonały",ale część 3 i 4 niestety trochę przekombinowane .Mam hopla na punkcie tego filmu/serii i łykam wszystko co z tym związane :-)

0

@Nigaki Wymieniłeś mój nr 2 na liście "the best" ;-)

0

@norbi77 Ciekawe czy będzie kontynuacja tego filmu? Plotki mówią, że tak się stanie. Oby tak, tylko mam nadzieję, że nie przekombinują z dodatkami, do postaci Obcego, bo w dzisiejszych czasach producenci potrafią popsuć sporo postaci z dawnych lat zbędnymi dodatkami. Powinno zostać tak jak jest, bo w tej postaci jest idealny:))

1

@Nigaki Terminator 2 to genialny film. Mimo, że z początku lat 90-tych, wciąż zachwyca efektami. Szkoda, że potem zaczęto odcinać kupony od tej marki. Ostatnie dwa filmy to katastrofa.

0

@killingjoker101 Mimo wszystko to T1 według mnie był najlepszy(mroczny,klimatyczny-walka człowieka z maszyną skazana z góry na porażkę)..T2 zajebisty,efektowny,ale chwilami klimat umykał :-/

0

@norbi77 Ja także uwielbiam Obcego 1 i 2 :D Ale raczej jedynkę wolę.


A o 3 i 4 nie wypada gadać, co za gnioty

1

@norbi77 Tak. Jedynka jest znacznie mroczniejsza. Można nawet powiedzieć, że to horror sf. Wizja przyszłości przedstawiona w filmie robi wrażenie i przytłacza. Schwarzenegger był bardzo przekonujący w roli nieczulej maszyny. Na pochwałę zasługuje również genialna muzyka, która współtworzy klimat tego filmu.

0

@norbi77 No właśnie i to jest błąd, ale nic z tym nie zrobimy. Zobaczymy jak będzie się prezentował w samym filmie, ale coś mi się wydaje, że to już nie będzie to samo.

1

@killingjoker101 Ja także sądzę, ze 1 jest mroczniejsza. Ale 2 jest też genialna.


Jak dla mnie najlepszy jest Obcy, później Terminator A tuż za nimi Predator

0

@norbi77 Jedynka też wspaniała. Jak ja się kiedyś bałam tych ostatnich scen z endoszkieletem. Miałam bardzo podniszczoną kasetę i wszystkie sceny w fabryce były czarne jak noc, tylko czerwone oczy Terminatora było widać :D Stan Winston wykonał kawał świetnej roboty przy tym filmie, a to wszystko tylko dzięki modelom, kukiełkom i projekcji tylnej :D

0

@Nigaki Terminator 1 i 2 to milosc od dziecka. Kocham ten film!
Uwielbiam rowniez Blade runner z Fordem (klasyka) Po naszemu Lowca androidow.


Pozdro.

0

@Piotr,1985 Podobno już kręcą nowego Aliena o podtytule Covenant. Nie jest jednak jasne czy obcy na bank sie w niej pojawi bo to ma byc kontynuacja Prometeusza ale myślę ,ze chociaz jedną scenę z ksenomorfem w nim zobaczymy :)

0

@MigcampistaCesc Wyżej dałem link do nowego filmu o Obcym ;-)

0

@Nigaki A kot Ci się podobał?:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?