La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

68

56

@BarcaInfo Shakira już prawie czterdziestka, a dalej niezła z niej laska.

10

@daniel32778 Sofia Suarez też piękna kobieta

32

@Lisek Każda piękna.

14

@BarcaInfo Serce się raduje, gdy widzi się jak ta drużyna się świetnie dogaduje i jak razem się trzyma :D
Plus Shakira - piękna jak zwykle. Ideał kobiecości po prostu :D

konto usunięte

3

@BarcaInfo Widze tutaj komentarze nt. tych zdjęć i że fsjnie że się dogadują itp.. Ale tak sobie myśle że to jest porażka i tragedia troche, że Ci ludzie nie mogą się w spokoju spotkać bez jakiegoś pieprzonego fotoreportera który będzie im trzaskał zdjęcia. No chyba że jest plot twist i specjalnie zamawiają sobie fotoreportera żeby trzaskał im PRowe zdjęcia. Ale wtedy fotograf nie musiałby zamazywać innym twarzy.

2

@dontripe Taka cena bycia gwiazdą. Wiedzieli na co się piszą. Póki nikt im nie włazi z obiektywem do domu, to nie ma co się wściekać na ludzi, że chcą sobie zrobić zdjęcia sław.
W Barcelonie i tak mają w miarę spokojnie, bo tam ludzie są przyzwyczajeni do ich widoku, gorzej w innych miastach Europy czy świata, co pokazują chociażby zdjęcia z Disneylandu, na których Leo zasłania się do granic możliwości, by w spokoju spędzić czas z rodziną.

1

@Nigaki Nie ma się co dziwić. Nikt obojętnie obok takich gwiazd nie przejdzie. Każdy z nas na widok Leo czy Suareza chciałby zdobyć chociaż jego uścisk dłoni

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?