- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1776 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1776 Culés
68
Messi,Pique i Suarez - Jedna rodzina: https://pbs.twimg.com/media/Cvzr5SrW8AEd_oj.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Cvzr79yXEAAMpX9.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Cvzr79iXYAAouIx.jpg\
https://pbs.twimg.com/media/Cvzr79wWAAQgr6-.jpg :))
56
@BarcaInfo Shakira już prawie czterdziestka, a dalej niezła z niej laska.
10
@daniel32778 Sofia Suarez też piękna kobieta
32
@Lisek Każda piękna.
14
@BarcaInfo Serce się raduje, gdy widzi się jak ta drużyna się świetnie dogaduje i jak razem się trzyma :D
Plus Shakira - piękna jak zwykle. Ideał kobiecości po prostu :D
3
@BarcaInfo Widze tutaj komentarze nt. tych zdjęć i że fsjnie że się dogadują itp.. Ale tak sobie myśle że to jest porażka i tragedia troche, że Ci ludzie nie mogą się w spokoju spotkać bez jakiegoś pieprzonego fotoreportera który będzie im trzaskał zdjęcia. No chyba że jest plot twist i specjalnie zamawiają sobie fotoreportera żeby trzaskał im PRowe zdjęcia. Ale wtedy fotograf nie musiałby zamazywać innym twarzy.
2
@dontripe Taka cena bycia gwiazdą. Wiedzieli na co się piszą. Póki nikt im nie włazi z obiektywem do domu, to nie ma co się wściekać na ludzi, że chcą sobie zrobić zdjęcia sław.
W Barcelonie i tak mają w miarę spokojnie, bo tam ludzie są przyzwyczajeni do ich widoku, gorzej w innych miastach Europy czy świata, co pokazują chociażby zdjęcia z Disneylandu, na których Leo zasłania się do granic możliwości, by w spokoju spędzić czas z rodziną.
1
@Nigaki Nie ma się co dziwić. Nikt obojętnie obok takich gwiazd nie przejdzie. Każdy z nas na widok Leo czy Suareza chciałby zdobyć chociaż jego uścisk dłoni