La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

konto usunięte

3

Szczerze powiem, że szkoda mi Moraty. Koleś jest jednym z nielicznych pozytywów u fioletowych a Hitman woli swojego rodaka, kryminalistę, cienkiego jak polsilver... Ale na szczęście to nie mój problem, niech jeszcze z 10 sezonów pograją z Benzemą na szpicy to lepiej dla nas.

5

@WS996 Dokładnie. A gdyby sprzedali jeszcze Ronaldo i za tą kasę kupili 2-3 bardzo dobrych graczy, z Bale'a zrobili lidera i Real byłby mega mocny, ale oni wolą to co mają i trzeba się z tego cieszyć ;)

konto usunięte

1

@bixmix Tyle, że Ronaldo strzela po 50+ bramek na sezon, to nikt go za to nie wywali.
Poza tym Ronaldo dał im sporo i jest najlepszym strzelcem w historii realu, a poza tym jest dobry marketingowo i koszulki z numerem 7 i 'Ronaldo' sprzedają się jak ciepłe bułeczki.

1

@bixmix Też tak uwazam, ale sam Perez mówił że dla niego aspekt marketingowy, finansowy jest równie ważny jak sportowy, więc raczej nic takiego nie nastąpi.

1

@WS996 Strzela ? Zobaczymy czy w tym sezonie strzeli 50+ poza tym co z tego, że dał im sporo i jest najlepszym strzelcem ? To mają go za to trzymać do czterdziestki i będzie dalej zabierał miejsce w składzie ? Real już nie raz pokazał, że legenda klubu to dla nich znaczy 0 więc nie wiem czemu inaczej miałoby być z CR.

konto usunięte

1

@bixmix Ja tak nie uważam, ale mówię Ci podejściem Pereza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?