La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

0

Sędzia postanowił być bohaterem i podyktował karnego za zagranie...głową w polu karnym. Czego ten klub ma tyle szczęścia zawsze ? Czemu nigdy decyzje sędziego nie są dla nich krzywdzące tylko zawsze dla rywala ? Nigdy pod górkę, zawsze z górki, ale i tak wierzę w Alaves, że jeszcze coś strzelą bo źle nie grają.

4

@bixmix Przecież sami tu ludzie pisali, że karny ewidentny, nawet po kilku powtórkach, sam napisałeś, że niepotrzebnie wystawił rękę. Oczywiście bardzo dokładna powtórka pokazała jak było naprawdę. Z drugiej strony to pokazuje jak ważne jest wprowadzenie dokładnych powtórek...

0

@bixmix Tu akurat będę bronił sędziego, bo musiał podjąć decyzję w parę sekund, a nawet cała La rambla po pierwszych powtórkach mówiła że karny ewidentny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?